Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 17.04.2024, 04:31

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

25 РОКІВ ТВОРЧОГО ПОШУКУ


У 2011 році загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради відзначає своє 25-річчя.

У далекому 1986 році в житловому масиві Таврійський було зведено новобудову - школу №44, першим директором якої став Геннадій Леонідович Звонарьов. Нелегка то була справа - створити справжній колектив - як учнівський, так і педагогічний. Але разом із заступниками директора K.M. Товстухою, Т.А. Перепелкою, Н.Г. Слєпчук, Л.Ф. Бабенко керівництво змогло спрямувати шкільне життя в правильне русло.

У 1989 році заклад очолив Олександр Адамович Перегняк. Щиро вдячний колектив своєму керівникові за невгасиму енергію, бажання долучатися до справ, які відбуваються в школі. Це мудрий і досвідчений керівник, який впевнено і вміло веде за собою колектив ось уже 22 роки.

Історія нашої школи цікава й багата подіями. І доля її щаслива. Справа насамперед у змісті роботи педагогічного колективу, який працює під девізом: «Пишайся школою і зроби все, щоб вона пишалась тобою». Весь колектив працює над тим, щоби школа вирізнялася з поміж інших яскравою самобутністю, викликала бажання працювати чи навчатися тільки в ній; турбується про добру репутацію, формує традиції, намагається створити привабливий образ педагога.

Сьогодні наша школа - заклад, який відповідає сучасним стандартам високоякісної освіти. Світла, чиста, затишна, вона щодня відчиняє двері майже 700 учням.

Педагогічний колектив школи творчий. Адміністрація, методична рада постійно працюють над питаннями розвитку персоналу, зокрема приділяють увагу питанням зростання кожного вчителя. До школи повернулися вчителями випускники О.В.Гончаренко, Л.В.Нагірна, A.B.Покорна і сьогодні дарують своє тепло, знання і вміння учням.

Актуальною є постійна взаємодія колективу та методичної служби міста Херсона. Педагоги загальноосвітній школі І-IIІ ступенів №44 Херсонської міської ради беруть участь у роботі творчих груп, проводять семінари для вчителів міста, готують власні методичні розробки. Щедро діляться з колегами своїм досвідом учителі В.В. Батура, В.В. Ветрук, Т.П. Данилевич, О.Г. Єлікова, Г.Ю. Кірова, Р.Г. Макарова, В.В. Мироненко, Т.М. Нагорняк, Л.А. Пєтухова, Т.М. Семененко, М.К. Снегірьова, Т.П. Терещенко, М.І. Форостяна, Л.І. Ярова.

Наша школа працює для дитини, для розвитку інтелектуального потенціалу учнів. Саме тому варіативна частина навчального плану складена з урахуванням інтересів, запитів і потреб учнів і використовується в повному обсязі. Потреби учнів визначаються шляхом анкетування та діагностичної роботи практичного психолога. Багато років цю роботу очолювала досвідчений педагог і психолог Ніна Іванівно Іванова. Учні добре пам'ятають її практичні заняття, тренінги, міські конкурси, а інколи й просто теплі слова розради. Нині психологічний супровід веде В.В. Андреєва-Лось.

    У школі проводяться предметні тижні, під час яких влаштовуються творчі виставки, конкурси, ток-шоу, вікторини,  дискусії, захисти проектів, презентації творчих досягнень. Спільна творча праця учнів, учителів і батьків дає багатогранні й цікаві результати. Заслуговує на увагу досвід роботи шкільної співдружності: учителі та батьки добре знають один одного, декілька поколінь наших випускників приводять своїх дітей до школи, тому педагоги знають особливості виховання дітей у кожній родині. Запорукою успішної навчально-виховної роботи школи є розв'язання проблеми наступності між ланками освіти. Ця робота цікава й корисна тим, що старші учні опікуються молодшими, готують і проводять конкурси, свята, походи, екскурсії, виставки тощо. Взаємодія між усіма ланками освіти школи є однією зі складових високих результатів роботи колективу загалом. Тому й добре всім: і наймолодшим, які й поїдять смачно у шкільній їдальні, і посплять у затишних спальнях після уроків, і в басейні поплавають, і в комп'ютерному класі попрацюють; і п'ятикласникам, які з острахом переходять до середньої ланки; і старшим, яким з вибором професії допоможуть. Батьки учнів можуть у зручний час відвідати школу, ознайомитися з навчальними досягненнями своїх дітей, поспілкуватися з класними керівниками та вчителями школи.

До свого 25-річного ювілею педагогічний колектив прийшов з певними успіхами І сповнений творчих сил для подальшого розвитку. Кожен педагог розуміє, що вчительська праця оцінюється досягненнями учнів. А школі є ким пишатися. Переможцями предметних олімпіад є учні школи: Світлана Брагіна, Анастасія Науменко, Валерія Філіппова, Владислав Михайлов ін.

Конкурентоспроможні наші учні і в нашій країні, і за її межами - Ірина Іванова, Ярослав Ястребов, Юрій Махонін, Аліна Іванова - успішно навчаються і працюють у різних країнах.

Ми щиро вітаємо всіх своїх колег, учнів та батьків зі святом. Бажаємо всім міцного здоров'я, успіхів у роботі й навчанні, щастя, любові, радості,творчого натхнення, а нашій школі - щасливої долі й процвітання.

Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz