Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.04.2024, 10:55

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

Школа №44 - сучасний навчальний заклад, у якому поєднуються класичні принципи педагогічного процесу та активно запроваджуються інноваційні технології.

У кожного навчального закладу – свій неповторний шлях в освітянській історії народу та власна творча борозна на ниві національної системи освіти і науки.

А починалося все так…

1985 рік. ІІ Таврійський мікрорайон. Мешканці багатоповерхівок в очікуванні новобудови – школи №44. Старожили пам’ятають, якими стахановськими темпами велося будівництво, і через 13 місяців школа була здана в експлуатацію. 

1 вересня 1986 році Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 гостинно відкрила  двері своїх  кабінетів, майстерень, спортивних залів, бібліотеки  для того, щоб  кожна  дитина змогла реалізувати свої таланти, здібності, бажання.  На той час в закладі було створено 47 класів, в яких навчалося 1453 школярів.

Новостворений навчальний заклад очолив Звонарьов Геннадій Леонідович. Нелегка то була справа - створити справжній колектив як учнівський , так і педагогічний. Але разом із заступниками директора Товстухою К.М., Перепелкою Т.А., Косаковською С.А., Слєпчук Н.Г., Бабенко Л.Ф., Межерицькою І.В., Чирун О.П. керівництво завжди спрямовувало шкільне життя в правильне русло.

В 1989 році заклад очолив Олександр Адамович Перегняк. Молодий, енергійний, з бажанням долучатися до справ, які відбуваються в школі. Зараз це мудрий і досвідчений керівник, який  впевнено і вміло веде за собою колектив ось уже 27 років. В цій нелегкій справі йому допомагають незміні помічники - заступники: Єлікова О.Г, Терещенко Т.П., Мальчикова Л.М., Хорт Т.І.

Історія нашої школи цікава й багата подіями. І доля її щаслива, бо весь педагогічний колектив працює над тим, щоб школа вирізнялася з поміж інших яскравою самобутністю, викликала бажання працювати чи навчатися тільки в ній; турбується про добру репутацію, формує традиції.

 Школа сьогодні…

Сьогодні Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів №44 Херсонської міської ради - це сучасний навчальний заклад, який успішно працює на ниві освіти та виховання дітей і молоді. У роботі навчального закладу широко використовуються традиційні та інноваційні методи навчання. Досвід  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів № 44 по випровадженню інноваційних технологій у навчально-виховний процес неодноразово демонструвався освітянам міста.

Виходячи із програми розвитку школи забезпечуються рівні умови доступу до освіти для всіх учнів та підвищується рівень якісної освіти відповідно до вимог інноваційного розвитку суспільства; підтримуються творчі та інтелектуальні досягнення учнів, педагогів школи; ведеться робота по збереженню та зміцненню фізичного здоров’я дітей; цілеспрямовано оновлюється матеріально - технічна база школи.

Наша школа працює для дитини, для розвитку інтелектуального потенціалу учнів. Щорічно школярі стають переможцями ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту МАН, інтелектуальних конкурсів.

Зростає показник навчальних досягнень учнів. 417 учнів навчаються на високий та достатній рівень.

У школі створені умови для організації та здійснення навчально- виховного процесу, які відповідають вимогам державних освітніх стандартів:

- організована робота предметних гуртків та факультативів;

- здійснюється системна профорієнтаційна робота з молоддю, спрямована на свідоме обрання  робітничих професій. Впроваджується профільне навчання ( математичний та економічний профілі);

- забезпечується модернізація матеріально-технічної бази начальних кабінетів;

- впроваджуються інформаційно – комунікаційні технології : вільний  доступ до мережі Інтернет, програма «Курс: освіта», створення другого кабінету інформатики, оснащення кабінетів мультимедійними комплексами.

Педагогічний колектив творчий. Адміністрація, методична рада постійно працюють над питаннями розвитку кадрів, зокрема приділяють увагу питанням професійного зростання кожного вчителя. Багато хто з випускників обрали для себе професію педагога і повернулись в рідну школу колегами своїх колишніх наставників. Це Гончаренко О.В., Нагірна Л.В., Покорна А.В., Андрєєва-Лось В.В., Степанченко О.Д., Черненко О.В.

За словами Б.Гейтса: " Діти часто досягають успіхів, якщо їх заохочують дорослі.” Від переконань вчителя, його світогляду, педагогічного таланту й майстерності, його вміння передавати свої знання та формувати в своїх вихованцях життєво активну позицію, залежить те, яким виросте нове покоління.

Заклад  процвітає завдяки людям, які живуть і працюють задля нього. Підвищення свого професійного рівня вони спрямовують на користь і розвиток школиУ закладі творчо працює 3 вчителів-методистів, 6 старших вчителів, спеціалістів вищої категорії.

Заслуговує на увагу досвід роботи шкільної співдружності: учителі та батьки добре знають один одного, декілька поколінь наших випускників приводять своїх дітей до школи, тому педагоги знають особливості виховання дітей у кожній родині.

Наші учні конкурентоспроможні і в нашій країні, і за її межами – Ірина Іванова, Ярослав Ястребов, Юрій Махонін, Тетяна Басалюкова, Вікторія Вовчук, Катерина Коніщева, Каріне Снєгур – успішно навчаються та працюють у різних країнах.

Сьогодні наша школа – заклад, який відповідає сучасним стандартам високоякісної освіти. Світла, чиста, затишна, вона щодня чекає на нових вихованців.

Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz