Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 14.04.2021, 21:53

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Жовтень » 26

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

ІІ місце

Пономарчук Каріна - 10 клас

ІІІ місце

Соляник Олег - 10 клас

Переглядів: 265 | Додав: schooladmin | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади з інформатики

ІІ місце

Виборний Віталій (9 - Б)

Постольник Катерина (8 - А)

Пацюрківська Вікторія (8 - А)

Кахніашвілі Анастасія (8 - Б)

ІІІ місце

Гончаренко Денис

Переглядів: 254 | Додав: schooladmin | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)

 Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади з хімії

... Читати далі »
Переглядів: 239 | Додав: schooladmin | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади з математики

I місце посіли учні:

6-А – Ковальов Станіслав,

7-А- Ніклонський Артем,

7-Б-Жорова Наталя,

8-Б – Мисник Денис, Крючков Ігор.

II місце посіли такі учні:

Харламова Анна (6-А),

Дудяк Іван(7-А),

Пшонь Анастасія (8-Б),

Круковська Юлія ( 9-Б),

Бондаренко Діана ( 10),

Гехлер Настя (10)

III місце посіли

Кандиба Валерія (6-А), Фролова Надія (6-А),

Кружилко Максим (7-А), Підручна Катерина (7-Б),

Масловський Владислав(8-Б),

Щербина Світлана (9-Б), Виборний Віталій (9-Б),

Мисник Микита (10).

Переглядів: 224 | Додав: schooladmin | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади з фізики

Переможцями стали 7 учнів.

Серед 11-го класу II місце зайняла Хмеллер Бетті, III – Біденко Олександр,

серед учнів 10-го класу – I місце – Бондаренко Діана, II – Миснік Микита.

Серед 9-х класів III місце – Коваленко Софія (9-А).

Переглядів: 218 | Додав: schooladmin | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади з історії

8-і класи

І місце – Пацюрківська вікторія (8-А кл.)

І місце – Крючков Ігор ( 8-Б кл.)

 

9-і класи

І місце – Норець Леся

10 клас

 

І місце – Бондаренко Діана

11 клас

І місце – Панечко Даніїл

Переглядів: 209 | Додав: schooladmin | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

10клас

І місце -  Миснік Микита

ІІ місце –Альошин Даніїл

ІІІ місце – Ануфрієва Катерина

11 клас

          І місце – Кулініч Майя

                          Жукова Марія

          ІІ місце – Біденко Олександр

          ІІІ місце – Панечко  Данило

Переглядів: 242 | Додав: schooladmin | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

6 класи

І місце – Стасюк Даніїл (6б)

                Ковальов Станіслав (6а)

                Шадрухіна Софія (6б)

 

ІІ місце – Климюк Владислав (6б)

                 Зененко Дмитро (6б)

                 Онищенко Олександр 6б

                 Лисенко Ангеліна (6а)

           &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 370 | Додав: schooladmin | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)

Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz