![](/obwie2/13-02-2-.jpg) ![](/obwie2/13-02-1-.jpg)
13 лютого 2017 року в Херсонській загальносвітній школі І-ІІІ ступенів №44 розпочався тиждень протипожежної безпеки. Його мета: популяризація знань правил пожежної безпеки, розвиток умінь, навичок обережної поведінки з вогнем та вогненебезпечними речовинами, виховання бережливого ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих, підняття рівня інфомаційно-просвітницької роботи з питань забезпеч
...
Читати далі »
Переглядів:
453
|
Додав:
schooladmin
|
Дата:
17.02.2017
|
| |